Půvabný svět » Milovaný dmov

JAK ŽENA ZÍSKÁ SVÉHO NEVĚRNÉHO MANŽELA ZPĚT Přišla ke mně zdrcená žena s nářkem, že její muž po sedmiletém šťastném manželství stal se jí nevěrným. Celých sedm let žili spolu nejšťastnější manželský život, a najednou se její muž setkal s dívkou židovského původu a sblížil se s ní tak, že se z této známosti vyvinul … více »

11.07.2018

…Ženě postačí jen doopravdy chtít, a veškeré potomstvo z jejího lůna bude zcela jistě chráněno a obklopeno silou Světla již od narození! Nebylo by naprosto možné nic jiného, protože každá žena může svým citovým bohatstvím téměř zcela sama ovlivňovat jaký duch se jejím prostřednictvím vtělí. Proto je ona v první řadě odpovědna za všechno potomstvo. Ona je mimo to … více »

Až podivuhodná mohla by nám připadat síla, kterou právě my, ženy, v tichosti našeho něžnějšíhoho naladění nitra, můžeme skrze sebe nechat vtékat do osudových vláken běhu života…  „Dostal jsem dopis od ženy vyššího továrního úředníka, která si stěžovala na svého muže, který se v poslední době tak změnil, že svým nesnesitelným chováním zaviňuje úplný rozvrat … více »